Croatul Antonio Ljubić, de la RK Poreč, a semnat cu SCM Poli
Timișoara
SCM Politehnica Timişoara s-a întărit pe linia de 6 metri. Clubul alb-violet l-a transferat de la echipa RK Poreč pe pivotul croat Antonio Ljubić. Născut la data de 11 februarie 2000, puternicul jucător de semicerc are o experiență vastă în handbalul european, evoluând în EHF European League atât cu RK Poreč, cât şi cu HRK Gorica. CITEŞTE ŞI: Sensurile giratorii dintre Timișoara şi Giroc: ordin pentru începerea lucrărilor (foto) Sursa foto: Istarski.hr
din zilele anterioare