Noi investiții la Spitalul Județean Timișoara: se pregătesc reabilitarea toaletelor, a casei scărilor și modernizarea lifturilor

Timișoara

La Spitalul Județean Timișoara se pregătesc noi investiții pentru îmbunătățirea condițiilor oferite pacienților. Conducerea Consiliului Județean Timiș anunță reabilitarea toaletelor din clădirea veche, modernizarea casei scărilor și înlocuirea lifturilor. Primele lucrări vizează toate grupurile sanitare din clădirea veche a spitalului, de la parter până la ultimul etaj. Potrivit președintelui Consiliului Județean Timiș, Alfred Simonis, investiția ar putea începe anul viitor, dacă documentațiile

Tag-uri: Timișoara