Percheziție în Timișoara într-un dosar de uzurpare de calități oficiale (video)
Timișoara
Percheziție în Timișoara într-un dosar de uzurpare de calități oficiale Polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Timișoara – Biroul de Investigații Criminale, sub coordonarea procurorului din cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara, au pus în executare marți, 23 iunie, un mandat de percheziție domiciliară într-o cauză penală în care se efectuează cercetări față de un bărbat, de 32 de ani, bănuit de săvârșirea infracțiunii de uzurpare de calități oficiale. În fapt, polițiștii s-
din zilele anterioare