Petrecere caritabilă inedită lângă Timișoara pentru o asociație care salvează animăluțe abandonate

Timișoara

Sâmbătă, 27 iunie, între orele 16:00 și 23:00, la Șag, are loc prima ediție BOS.CHETĂ.REALĂ., un nou concept de petrecere caritabilă din Timișoara, construit în jurul ideii că distracția poate avea și un scop real. Evenimentul susține, la această ediție, Asociația Poli, în colaborare cu Colectivul Blană, și marchează un nou parteneriat între ONG-uri, inițiative civice și afaceri locale din Timișoara. Fondurile strânse vor fi direcționate către sprijinirea animalelor aflate în nevoie și către

Tag-uri: Timișoara