Petrecere caritabilă pentru animăluţele aflate în nevoie şi pentru o ambulanţă mobilă
Timișoara
Pe 27 iunie, între orele 16:00 și 23:00, la Şag, are loc prima ediție BOS.CHETĂ.REALĂ., un nou concept de petrecere caritabilă din Timișoara, construit în jurul ideii că distracția poate avea și un scop real. Evenimentul susține, la această ediție, Asociația Poli, în colaborare cu Colectivul Blană, și marchează un nou parteneriat între ONG-uri, inițiative civice și afaceri locale din Timișoara. Fondurile strânse vor fi direcționate către sprijinirea animalelor aflate în nevoie și către
din zilele anterioare