Poli nu va putea juca pe Stadionul „Eroii Timișoarei” anul acesta. CJ Timiș, dispus să suplimenteze suma cu care ajută Primăria
Timișoara
Președintele Consiliului Județean Timiș, Alfred Simonis, a anunțat sâmbătă dimineața, pe Facebook, că „Poli nu va putea juca pe stadionul Eroii Timișoarei anul acesta”… „Termenul de finalizare a arenei anunțat de Primăria Timișoara, luna decembrie, pare că va fi respectat, dar omologarea necesită timp așa că, cel mai probabil, alb-violeții vor evolua tot pe bătrâna Electrica până se vor obține toate avizele. Am intrat în acest parteneriat cu Primăria Timișoara pentru că am vrut să ajutăm și
din zilele anterioare