Portmoneu cu peste 2.000 de lei, recuperat și restituit proprietarei

Timișoara

O tânără din județul Satu Mare și-a recuperat bunurile pierdute datorită intervenției prompte a polițiștilor din cadrul Biroului Județean de Poliție Transporturi Maramureș. Incidentul a avut loc luni, 22 iunie, în timpul unor activități preventive desfășurate într-un tren care circula pe ruta Timișoara Nord – Baia Mare. În timpul verificărilor, polițiștii au observat pe holul unui vagon un troler abandonat. Oamenii legii au demarat imediat verificări pentru identificarea proprietarului și au

Tag-uri: Timișoara

din zilele anterioare