Prăpăd pe un șantier de pe Calea Torontalului! Doi bărbați au fost reținuți după ce au furat cablu de cupru de mii de lei

Timișoara

Doi bărbați au ajuns în arestul poliției după ce au fost prinși în flagrant în timp ce furau dintr-un șantier situat pe Calea Torontalului din municipiu. Incidentul a avut loc în noaptea de joi spre vineri, în jurul orei 00:00, când agenții de securitate ai obiectivului aflat în construcție i-au surprins pe suspecți și au alertat imediat autoritățile prin numărul unic de urgență 112. La fața locului au intervenit rapid polițiștii din cadrul Secției 4 Urbane Timișoara, care i-au identificat pe

Tag-uri: Timișoara