Primele transferuri pentru CSO Teutonii

Timișoara

CSO Teutonii a realizat primele transferuri, după promovarea pe prima scenă a handbalului românesc. Au ajuns la clubul din Ghimbav Eduard Cioată (portar, CSM Vaslui), Ciprian Aungurenci (extremă, CSM Vaslui), Andrei Popa (extremă, CSM Vaslui), Ianus Dumitrescu (inter stânga, CSM Oradea), Eduard Belchite (inter stânga, SCM Timişoara) şi Mihai Anton (inter dreapta, HC Buzău), însă lotul nu este, înă definitivat şi probabil mai urmează câteva transferuri. Formaţia ghimbăşeană are ca obiectiv

Tag-uri: Buzau Timișoara

Primele transferuri pentru CSO Teutonii Buna ziua Brasov - 22.06.2026 03:21

din zilele anterioare

Primele transferuri pentru CSO Teutonii Buna ziua Brasov - 22.06.2026 03:21