Program cu publicul adaptat la perioada de caniculă la o primărie de lângă Timișoara
Timișoara
Având în vedere avertizările de caniculă și disconfortul termic accentuat din perioada următoare, Primăria comunei Șag vine în sprijinul cetățenilor. „Pentru a vă proteja de temperaturile extreme din timpul amiezii, schimbăm temporar programul de lucru cu publicul. Noul program va fi valabil în perioada luni, 29 iunie – vineri, 31 iulie, după cum urmează: luni: 07:00 – 15:00, marți: 07:00 – 15:00, miercuri: 07:00 – 16:00, joi: 07:00 – 15:00, vineri: 07:00 – 13:00. Vă recomandăm să vă
din zilele anterioare