Rotary Club Ripensis Timișoara a donat două autovehicule Clinicii OncoHelp
Timișoara
Screenshot Rotary Club Ripensis Timișoara a marcat un nou moment de referință în cei 20 de ani de activitate prin finalizarea unuia dintre cele mai importante proiecte umanitare derulate până în prezent. Vineri, 19 iunie, în cadrul unei ceremonii organizate în curtea Clinicii OncoHelp din Timișoara, au fost predate oficial o ambulanță complet echipată și un autoturism destinat serviciilor medicale la domiciliu, investiție care va contribui la îmbunătățirea îngrijirii pacienților oncologici din
din zilele anterioare