Se închide circulaţia în centrul Timişoarei, vineri – 26 iunie

Timișoara

La solicitarea Instituției Prefectului Județului Timiș, Comisia de circulație din cadrul Primăriei Municipiului Timișoara a avizat închiderea traficului rutier pe Bulevardul Regele Ferdinand I, în zona Monumentului Crucificării, din fața Catedralei Mitropolitane, vineri, 26 iunie, Măsura este valabilă în intervalul orar 09:40–11:00, în vederea desfășurării ceremoniei militare și religioase organizate cu ocazia comemorării Zilei Drapelului Național al României. În același scop vor fi rezervate

Tag-uri: Timișoara

din zilele anterioare