Trei răniți după ce o mașină a intrat în trei pietoni în parcarea unui mall din Timișoara
Timișoara
O femeie și doi bărbați au fost răniți joi după-amiaza după ce o mașină a intrat într-o zonă destinată pietonilor în parcarea unui mall din Timișoara. Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover Potrivit IPJ Timiș, polițiștii au fost sesizați cu privire la producerea accidentului în jurul orei 17.00. Din primele cercetări a reieșit că un bărbat de 65 de ani, în timp ce conducea o mașină în parcarea unui centru comercial din Timișoara, ar fi pătruns pe o zonă destinată
din zilele anterioare