În plină austeritate, ministerul Mediului sparge 12.000 euro/lună pe chirie pentru o clădire invadată de rozătoare: „Angajații nici nu deschid geamurile, de teamă să nu intre vreun șobolan peste ei”
USR
Galerie Foto 8 Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover România trece printr-o perioadă de austeritate îndelung „propovăduită” de premierul Ilie Bolojan , atât înainte de „căderea” guvernului său prin moțiune de cenzură, cât și după. Numai că realitatea bate toate declarațiile . Un exemplu, potrivit informațiilor obținute de Gândul, în exclusivitate, este chiar la Ministerul Mediului, condus de Diana Buzoianu de la USR. Angajații de la Agenția Națională pentru Mediu și
din zilele anterioare