Părerea medicului Alexandru Rafila despre USR: „Personal, nu aș fi intrat niciodată cu ei la guvernare”

USR

Părerea medicului Alexandru Rafila despre USR: „Personal, nu aș fi intrat niciodată cu ei la guvernare. România a avut experiențe nefericite cu aceste personaje” Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Într-o ediție transmisă live de Gândul, deputatul Alexandru Rafila a vorbit despre guvernarea Partidului Social Democrat alături de USR. Urmăriți aici, integral, emisiunea lui Marius Tucă. Deputatul susține că, din perspectiva sa, n-ar fi intrat niciodată la guvernare alături de

Tag-uri: PSD USR