Scandal la Spitalul Județean Bihor, provocat de patru persoane nemulțumite de îngrijirile acordate

Sanatate

Polițiștii din cadrul IPJ Bihor au intervenit sâmbătă dimineața la Spitalul Județean de Urgență, unde patru persoane au făcut scandal, nemulțumite de îngrijirile medicale acordate anterior unei rude. Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover Potrivit IPJ Bihor, polițiștii au fost sesizați în jurul orei 9.46, prin apel la 122, de un medic din cadrul Secției ATI a Spitalului Clinic Județean de Urgență Bihor, cu privire la faptul că mai multe persoane provocau scandal în