Gest teribilist pe o șosea din Drobeta Turnu Severin. Un șofer a condus o decapotabilă, ridicat în picioare

Vremea

Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Scene periculoase au fost surprinse sâmbătă seara în Drobeta Turnu Severin, unde șoferul unei mașini decapotabile s-a ridicat în picioare în timp ce autoturismul se afla în mers. Vehiculul a ieșit din banda de circulație, iar conducătorul auto a revenit pe scaun și a frânat în ultimul moment. Momentul a fost surprins pe un bulevard din municipiu Potrivit actualmehedinti.ro , incidentul a avut loc sâmbătă seara pe bulevardul Tudor