Linie fierbinte: Doi amorezi prinși făcând „trăsnăi” într-un autobuz din Oradea
Vremea
Traficul rutier a ajuns în Oradea atât de aglomerat încât unii își pierd orice răbdare până să ajungă acasă. S-a întâmplat săptămâna trecută într-un autobuz de pe linia T8, care, pe durata construirii pasajelor subterane din dreptul magazinului Crișul și al Gării, înlocuiește tramvaiele. Doi tineri, așezați pe ultimul rând de scaune din vehicul, s-au încins peste limita admisă de lege: în plină zi, la ora 13.30, domnișoara și-a lăsat mâna să circule pe o rută neomologată, prin pantalonii
astăzi