Panică la un mall din Timișoara. Un taximetrist a intrat cu mașina într-un grup de oameni aflați la coadă la o covrigărie

Vremea

Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Momente de groază joi după-amiază, în fața centrului comercial Shopping City din Timișoara, după ce un taximetrist în vârstă de 65 de ani a pierdut controlul mașinii și a intrat într-un grup de persoane care așteptau la o patiserie. Trei oameni au fost răniți, unul dintre ei fiind transportat de urgență la spital. Trei persoane au fost rănite după ce un taximetrist a inatrat cu mașina într-un grup de oameni Incidentul s-a produs joi, 26

Tag-uri: Timișoara