Bogdan Ivan, despre accidentul în care a fost implicat: Eu am fost de vină

Bogdan Hofbauer

Social-democrat Bogdan Ivan a vorbit sâmbătă despre accidentul în care a fost implicat joi seara în municipiul Bistrița, când a intrat cu mașina într-un autobuz: „Efectiv nu l-am văzut”. Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover Fostul ministru al Energiei, social-democratul Bogdan Ivan, a fost implicat joi seara într-un accident produs în apropierea Primăriei Bistrița. În accident au fost implicate mașina fostului ministru și au autobuz. Accidentul nu s-a soldat cu

Tag-uri: accident