Diana Tușa, deputat PSD: NU voi vota niciun guvern condus de aceiași oameni care au sărăcit România!

Bogdan Hofbauer

Deputatul PSD, Diana Tușa, susține social-democrații au făcut o greșeală intrând la guvernare alături de Ilie Bolojan și promite că ea nu va vota niciun alt Guvern din care să facă parte ”aceiași oameni care au sărăcit România și au dus economia în cap”. ”În urmă cu un an, am acceptat să intrăm la guvernare alături de cei care pierduseră alegerile, cedând isteriei cu „ne taie fondurile europene”, „vin rușii” etc etc. Personal, am votat împotriva acestei formule, dar m-am supus deciziei de

Tag-uri: PSD

din zilele anterioare