Fostul ministru al Energiei Bogdan Ivan, despre accidentul auto în care a fost implicat: Eu am fost de vină, putea să fie o tragedie
Bogdan Hofbauer
Deputatul PSD Bogdan Ivan, fost ministru al Energiei, a declarat sâmbătă că a fost implicat zilele trecute într-un accident rutier în Bistriţa, care s-a produs din vina lui. Presa a relatat că Bogdan Ivan ar fi fost implicat, joi seară, într-un accident rutier produs în municipiul Bistriţa. Acesta a fost întrebat sâmbătă, la Palatul Parlamentului, ce s-a întâmplat atunci şi cine a fost de vină. „Eu am fost de vină pentru că n-am acordat prioritate unui autobuz pe care efectiv nu l-am văzut.
din zilele anterioare