Handbal feminin. CSM Bucureşti şi Gloria Bistriţa şi-au aflat adversarele din grupele Ligii Campionilor
Bogdan Hofbauer
Aplicaţia Digi Sport poate fi descărcată acum din Google Play şi App Store Echipele CSM Bucureşti şi Gloria Bistriţa şi-au aflat, vineri, adversarele din faza grupelor Ligii Campionilor la handbal feminin. „Tigroaicele” vor evolua în Grupa A, unde le aşteaptă şapte confruntări de cel mai înalt nivel. În cel de-al 12-lea sezon consecutiv în cea mai importantă competiţie intercluburi din Europa, vicecampioana CSM Bucureşti va înfrunta: Team Esbjerg FTC-Toyota Kovacs Brest Bretagne Handball RK
astăzi