Cătălin Predoiu dă vina pe Bolojan și spune că nu are bani să-i recompenseze pe angajații din MAI implicați în misiuni de excepție

Tehnologie

Galerie Foto 4 Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Ministrul de Interne, Cătălin Predoiu, a transmis, într-o postare pe rețelele sociale, că instituția pe care o conduce nu dispune de resursele necesare pentru a recompensa financiar angajații MAI care s-au remarcat în misiuni de excepție. Într-o postare pe Facebook, Cătălin Predoiu a transmis că a participat, vineri, la ceremonia de premiere a cadrelor MAI care s-au remarcat în misiuni dificile și nu a ratat ocazia să bată

Tag-uri: Facebook