Mesajul lăsat în vestiar de naționala Iranului după meciul cu Egiptul, de la Cupa Mondială: „Suntem încă în picioare”

Tehnologie

Naționala Iranului a transmis un nou mesaj simbolic la Cupa Mondială , după remiza cu Egipt, scor 1-1. Fotbaliștii au lăsat în vestiar o scrisoare în care vorbesc despre onoare, caracter și susținerea primită din partea compatrioților, dar fac și referire la conflictul care afectează țara lor. Mesajul lăsat de naționala Iranului după remiza cu Egipt Naționala Iranului a atras din nou atenția la Cupa Mondială printr-un gest făcut după meciul cu Egipt, încheiat la egalitate, scor 1-1. La finalul