Un elev care a leșinat acasă a susținut Evaluarea Națională de pe patul de spital
Educație
Un elev din județul Bihor a susținut luni prima probă a Evaluării Naționale chiar în spital, după ce a leșinat la domiciliu înainte de examen. Situația a fost confirmată de Inspectoratul Școlar Județean (ISJ) Bihor. Un elev a susținut luni Evaluarea Națională chiar de pe patul de spital. FOTO: Shutterstock publicitate "); background-position: center center; background-repeat: no-repeat;"> Potrivit inspectorului școlar general Alin Ștefănuț, incidentul s-a petrecut la Colegiul Național „Emanuil
astăzi