Eduard Novak critică decizia autorităților de la Cluj privind sportivii ruși: „Riscă să creeze un precedent negativ pentru sportul românesc pe plan internațional”
Sport
Eduard Novak, fost ministru al Sportului, avertizează că refuzul participării sportivilor ruși la Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică de la Cluj-Napoca riscă să creeze un precedent negativ pentru sportul românesc pe plan internațional. Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover „Refuzul participării sportivilor ruși la Cupa Mondială de Gimnastică de la Cluj riscă să creeze un precedent negativ pentru sportul românesc pe plan internațional. Indiferent de sensibilitatea și
din zilele anterioare