Imaginile plângerii la PNL Argeș, după execuția Alinei Gorghiu. Prima ședință de partid s-a ținut într-un pod. Liderii ascultă triști ce spune noul șef

Sport

Galerie Foto 4 Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Mazilirea liberalilor despre care partidul spune că au uneltit împotriva PNL a atras după sine şi înlocuirea lor de la şefia filialelor judeţene. Una dintre acestea este şi cea de la Argeş. În prima ședință de filială după decapitarea lui Gorghiu, liberalii s-au adunat într-un pod, așa cum arată imaginile publicate pe Facebook. Din poze, atmosfera pare extrem de tristă sau, în cel mai bun caz, plictisitoare: liberalii din

Tag-uri: Facebook