PNL acuză PSD că a provocat criza politică: „A dărâmat un guvern stabil și funcțional”

Sport

Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover PNL susține, într-un comunicat de presă, că întreaga criză politică este responsabilitatea PSD, pentru că ei au inițiat moțiunea de cenzură și asta a condus la situația actuală. De asemenea, cei de la PNL îi acuză pe social-democrați că au încercat un puci și ruperea taberei liberalilor, pentru că nu aveau un premier pe care să-l poată controla. PNL: PSD a dărâmat un guvern stabil și funcțional ”În primul rând, nu acceptăm lecții despre

Tag-uri: PSD