Dreptul pe care puţini clienţi îl cunosc. Ce sunt obligate restaurantele să ofere la cerere
George Mihalcea
În restaurant, multor clienți fie le este rușine să ceară apă de la robinet.... fiu nu ştiu că nu sunt obligaţi să plătească pentru apă îmbuteliată când le e sete. Client: Se aplică chestia asta și în România? Reporter: Din 2024 Articolul continuă după reclamă Client: Încă nu am cerut. Reporter: Știai că există legea asta? Client: Nu. Pe acelaşi subiect Cine este italianul din Corbeanca, lăsat fără 2 mil.€ de fosta iubită. Tânăra a vrut să se răzbune Aglomeraţie pe litoral în ultimul weekend cu
astăzi