Clotilde Armand, în vizită la Giurgiu: Educația și proiectele corecte sunt prioritățile USR!
Infrastructura
Vicepreședintele USR, Clotilde Armand, s-a aflat ieri la Giurgiu pentru o conferință de presă și o serie de discuții legate de problemele curente din administrația locală și națională. Evenimentul, deschis de Ciprian Alexandru, a pus în prim-plan viziunea partidului privind modernizarea comunităților prin transparență, digitalizare și oprirea rispei de bani publici. În deschiderea conferinței, Ciprian Alexandru a vorbit în calitate de președinte al organizației județene, dar a adus în discuție
astăzi