„Degeaba merge la CEDO. E o păcăleală”. Horia Georgescu, despre condamnarea lui Fritz

Justitie

Fostul președinte al ANI a declarat, despre condamnarea lui Dominic Fritz, că acesta „degeaba merge la CEDO. E o păcăleală”. Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover Fostul președinte ANI Horia Georgescu a fost invitat, vineri, la emisiunea MEDIAFAX OFF the Record. Despre condamnarea lui Dominic Fritz de către ÎCCJ, Georgescu a declarat că „ este norocos că s-a despășurat acest caz administrativ. Dar nu este exclus ca Parchetul să gestioneze o speță penală”. Întrebat dacă

Tag-uri: Mediafax