Gestul banal făcut de mulți români care l-a lăsat fără 900 de lei pe un bărbat din Oradea

Justitie

Un bărbat de 61 de ani din Oradea a rămas fără cei 900 de lei pe care tocmai îi retrăsese de la un bancomat, după ce a fost jefuit în plină zi, în timp ce își număra banii. Autorul, un tânăr de 20 de ani, a fost identificat de polițiști și arestat preventiv pentru 30 de zile. Un bărbat a fost jefuit după ce a retras bani de la un bancomat. FOTO: Pixabay publicitate "); background-position: center center; background-repeat: no-repeat;"> Tâlhăria a avut loc în data de 12 iunie, în jurul orei 17:

Tag-uri: Advertising