Momentul în care doi dealeri fug de poliţişti şi aruncă drogurile sub o maşină. Imagini bodycam în Bucureşti
Justitie
Doi tineri, bănuiţi că deţineau substanţe susceptibile a avea efecte psihoactive, au fost prinşi după o urmărire a poliţiştilor pe mai multe străzi din Capitală, în cadrul căreia oamenii legii au folosit armamentul din dotare pentru somarea unuia dintre suspecţi. "La data de 24 iunie, în jurul orei 20:20, poliţişti din cadrul Secţiei 4 Poliţie, aflaţi în exercitarea atribuţiilor de serviciu, au observat două persoane al căror comportament a atras atenţia, pe şoseaua Nicolae Titulescu. În
din zilele anterioare