Urmărire ca în filme în Capitală. Polițiștii au tras cu arma după doi tineri care au fugit în timpul legitimării

Justitie

Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Incident cu focuri de armă în București, miercuri seară. Polițiștii din Capitală au fost nevoiți să tragă cu pistolul, după ce doi tineri au fugit chiar în timp ce erau legitimați de forțele de ordine. Ancheta a relevat că aceștia dețineau o pungă cu substanţe psihoactive. Oamenii legii au tras cu arma pentru a prinde doi tineri, suspectați că aveau droguri asupra lor, potrivit reprezentanților instituției. Aceștia au fugit în timp ce

Tag-uri: Bucureşti