Circulația pe A0 Nord, lotul Joița-Corbeanca, s-ar putea deschide până la finalul anului. În ce stadiu sunt lucrările

Partide şi politicieni

Stadiul fizic al lucrărilor pe A0 Nord, lotul 1 Joiţa - Corbeanca, se apropie de 63%, iar circulaţia s-ar putea deschide până la sfârşitul anului, dacă ritmul de lucru se menţine, a anunţat, vineri, directorul general al Companiei Naţionale de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR), Cristian Pistol, pe pagina sa de Facebook . „A0 Nord, lotul 1 (Joiţa-Corbeanca): stadiul fizic al lucrărilor se apropie de 63%! Asocierea de constructori români şi italieni (Retter-Pizzarotti) este

Tag-uri: Facebook