De Ziua Drapelului, trei POLIȚIȘTI VÂLCENI, premiați de ministrul MAI!
Partide şi politicieni
Vineri, 26 iunie,, de Ziua Drapelului Național al României, profesionalismul și integritatea polițiștilor vâlceni au fost recunoscute și apreciate. Astfel, Robert, Liviu și Claudiu, polițiști ai Inspectoratului de Poliție Județean Vâlcea, au primit diplome de apreciere din partea ministrului afacerilor interne, Cătălin Predoiu, pentru profesionalismul, integritatea și modul exemplar în care și-au îndeplinit atribuțiile de serviciu. Prin refuzul ferm al oricărei tentative de corupție și
din zilele anterioare