Diana Tușa (PSD): PNL și USR își bat joc de România, nu vor soluții
Partide şi politicieni
Vicepreședintele PSD Diana Tușa susține că PNL și USR 'își bat joc de România', iar după ce 'au urlat o lună de zile să vină PSD-ul să-și asume', votând în același timp rezoluții după rezoluții că nu mai fac niciodată Guvern cu PSD, acum 'schimbă foaia'. 'PNL și USR își bat joc de România! După ce au urlat o lună de zile 'să vină PSD-ul să-și asume', votând în același timp rezoluții după rezoluții că nu mai fac niciodată Guvern cu PSD, acum schimbă foaia. În fapt, nu vor niciun alt Guvern. Nu
din zilele anterioare