Doliu în administrația botoșăneană, un fost consilier local a trecut la cele veșnice!

Partide şi politicieni

Administrația botoșăneană este în doliu, după ce un fost consilier local a trecut la cele veșnice. Ioan Brânzei, membru PSD, a fost și consilier județean. A fost consilier local în două mandate, în intervalele 2004 – 2008 și 2016 – 2020. „ Am primit cu regret vestea trecerii în neființă a domnului Ioan Brânzei! Marcant membru al PSD, Ioan Brânzei a deținut calitatea de consilier local în două mandate, în intervalele 2004 – 2008 și 2016 – 2020. Ioan Brânzei va rămâne în amintirea celor care l-au

Tag-uri: PSD