Romprest acuză că angajații săi au fost sechestrați în curtea ADP Sector 1
Partide şi politicieni
Romprest acuză că mai mulți angajați ai companiei ar fi fost sechestrați, vineri, în curtea ADP Sector 1, în contextul schimbării operatorului de salubrizare din Sectorul 1. Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover Potrivit unor surse, viceprimarul Sectorului 1, Iulian Hatmanu, împreună cu reprezentanți ai Blue Planet, ar fi încercat să convingă angajați Romprest, aflați într-un autocar, să semneze contracte cu noul operator de salubrizare. Aceleași surse susțin că
din zilele anterioare