Proiectul privind rectificarea bugetului general de venituri și cheltuieli al județului Arad, pe masa consilierilor județeni
Preşedinţie
Consilierii judeţeni arădeni au fost convocaţi în şedinţă în data de 30 iunie. „În conformitate cu prevederile Hotărârii Guvernului nr. 831/2022 pentru aprobarea normelor metodologice de aplicare a Legii nr. 52/2003 privind transparenţa decizională în administraţia publică, vă aducem la cunoştinţă că în data de 30 iunie, ora 11, va avea loc şedinţa publică a Consiliului Judeţean Arad, care se va desfăşura în format mixt, respectiv cu prezenţă fizică în Sala «Vasile Goldiş» a Consiliului
din zilele anterioare