Un medic stomatolog și 2 polițiști din Timiș sunt cercetați după ce au împușcat animale sălbatice cu arme deținute ilegal. Ce spun anchetatorii
Coreea de Nord
Galerie Foto 2 Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Doi polițiști și un medic stomatolog din județul Timiș sunt cercetați într-un dosar de braconaj. Aceștia sunt acuzați și de încălcarea regimului armelor și munițiilor, precum și de folosirea armelor fără drept. Anchetatorii susțin că ar fi vânat ilegal animale sălbatice. Anchetatorii au descoperit că, ulterior, după ce animalele sălbatice erau vânate, carnea ajungea să fie tranșată la o fermă din Jebel. Polițiștii transmit
astăzi