De ce are nevoie România pentru a reveni la democrație? George Simion: „Avem nevoie de un guvern legitim cu majoritate parlamentară consistentă”

Israel

De ce are nevoie România pentru a reveni la democrație? George Simion: „Avem nevoie de un guvern legitim cu majoritate parlamentară consistentă” Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover În cadrul unei ediții transmise live de Gândul a emisiunii „Marius Tucă Show”, George Simion, liderul AUR, a vorbit despre demiterea lui Nicușor Dan și a explicat care sunt singurele căi prin care se poate continua cu un guvern legitim. Urmăriți aici, integral, emisiunea lui Marius Tucă. George