Ce bine ar fi dacă vom avea, în fine, un ministru al apărării și de externe care să ne meargă la Summit!

Ucraina

Spune asta cu mare speranță pentru că, realmente, suntem chiar în ultimele momente în care România mai poate pregăti echipa cu care se va prezenta la Summit-ul NATO care se va desfășura între 7 și 8 iulie la Ankara care, departe de a fi doar o reuniune de lideri politici la nivel înalt, este de așteptat să se constituie ca un moment de răscruce în ceea ce (mai) înseamnă securitatea comună a spațiului euro-atlantic. FOTO Inquam publicitate "); background-position: center center; background-

Tag-uri: Advertising