Râcă între „suveraniști”/„Eu vă zic marș”/„Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

Media/ Social Media

Moderatoarea Anca Alexandrescu se află în mijlocul unei controverse aprinse, confruntându-se cu reacții virulente din partea propriilor admiratori, după ce a criticat decizia AUR de a nu vota Guvernul Veștea. Ea a considerat că formațiunea condusă de George Simion a ratat o șansă politică semnificativă. Răspunsul său, publicat într-un editorial premergător emisiunii sale de miercuri seara, a fost categoric: „Eu vă zic marș”. Marți dimineața, Anca Alexandrescu a postat pe pagina sa de Facebook: „

Tag-uri: Facebook PSD