Alfred Simonis: ”Investim 50 de milioane de lei în Casa Austria”

Austria

Alfred Simonis: ”Investim 50 de milioane de lei în Casa Austria” Casa Austria, inaugurată în 2003, a fost „perla coroanei” din sistemul medical timișean. Anii au trecut, însă, s-au făcut investiții majore precum Maternitatea Bega sau Centrul de Mari Arși, iar Casa Austria și-a pierdut din strălucire. ”Investim 50 de milioane de lei în Casa Austria. Acum pregătim un amplu proces de modernizare a acestei secții care deservește județele Timiș, Arad, Caraș-Severin, Hunedoara și Mehedinți și are o

Tag-uri: Austria