E aproape gata! O pasarelă conectează direct Centrul de Mari Arși și Spitalul Județean Timișoara

Austria

„Ne pregătim să finalizăm pasarela care va conecta direct Centrul de Mari Arși de Spitalul Județean și Clinica de Ortopedie. Este o investiție importantă pentru că vorbim despre o legătură funcțională între mai multe clădiri medicale care, împreună cu Maternitatea Bega și Casa Austria, vor forma cel mai mare hub medical din vestul țării. Vom avea un tot unitar, unul în care vom investi în continuare pentru un act medical de calitate și mai mare, dar și pentru condiții mai bune pentru pacienți”,

Tag-uri: Austria Timișoara