Timișoara și județul Timiș, promovate la Viena în fața a sute de profesioniști din turismul internațional

Austria

Timișoara și județul Timiș au făcut un nou pas în promovarea internațională, după ce Asociația HORETIM a devenit membră a Corps Touristique Austria, una dintre cele mai importante platforme de colaborare și networking din industria turismului austriac. Cu această ocazie, reprezentanții HORETIM au participat la Summer Lounge Vienna, un eveniment de referință pentru sectorul turistic, care reunește anual peste 300 de profesioniști din domeniu, reprezentanți ai presei internaționale, ai birourilor

Tag-uri: Austria Timișoara