CSM Oradea va juca în calificările pentru Liga Campionilor

Raiffeisen Bank

Vicecampioana României CSM Oradea va juca pentru a patra oară consecutiv în calificările Basketball Champions League. Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover Clubul din Oradea a anunțat joi că cererea de înscriere a fost aprobată de conducerea Basketball Champions League. Astfel orădenii vor juca pentru al patrulea an consecutiv în calificări, urmând să debuteze la mijlocul lunii septembrie. CSM CSU Raiffeisen Oradea a optat ca, în eventualitatea în care nu avansează pe

Tag-uri: Raiffeisen Bank

din zilele anterioare