„Hannibal Lecter” în Budapesta: Un brancardier din Ungaria este acuzat de canibalism. Ce au găsit polițiștii în casa acestuia
Ungaria
Caz macabru în Budapesta, unde un brancardier a fost prins de polițiști cu o întreagă colecție de organe umane. Atenție, urmează informații care vă pot afecta emoțional! Bărbatul a recunoscut că ar fi mâncat o parte din rămășițele umane. Bărbatul de 30 de ani este brancardier într-un spital din Budapesta, iar polițiștii au aflat detalii terifiante despre activitatea sa. Se știa că este pasionat de anatomie, că obișnuia să facă disecție pe animale și că ar fi colecționat, acasă și la serviciu,
din zilele anterioare